GRUPA ELTRON to firma z wieloletnim doświadczeniem, która specjalizuje się w czterech sektorach: HANDEL, BUDOWNICTWO, PROJEKT i SERWIS. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi obejmujące sprzedaż produktów i urządzeń elektrycznych, projektowanie, doradztwo oraz wykonawstwo elektryczne. Nasza misja to dostarczanie rozwiązań elektrotechnicznych najwyższej jakości.

W naszej codziennej pracy kierujemy się trzema głównymi wartościami:

  • Ciągłe doskonalenie: Dążymy do nieustannego rozwoju i podnoszenia jakości naszych usług. Nasz zespół jest gotowy na wyzwania i zmiany, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.
  • Wytrwałość: Jesteśmy zdeterminowani, aby osiągnąć nasze cele. Pracujemy z zaangażowaniem i oddaniem, niezależnie od trudności.
  • Szacunek wobec ludzi: Relacje z naszymi klientami, pracownikami i partnerami są dla nas kluczowe. Działamy z szacunkiem, uczciwością i otwartością.

Czego możesz się u nas spodziewać?

W Grupie Eltron  zawsze zastaniesz rytm pracy oparty na efektywnej komunikacji. Nasza praca oparta na wspólnych celach prowadzi do podejmowania nowych wyzwań oraz podnoszenia i zdobywania nowych umiejętności każdego dnia.Do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. ofertowania i kosztorysowania

Jeśli myślisz o karierze w Grupie ELTRON, to jesteśmy miejscem dla Ciebie!

Miejsce pracy:  Łapy

Twój zakres obowiązków:

  • Analiza dokumentacji i wymagań technicznych związanych z procedurą przygotowania oferty
  • Wysłanie zapytań ofertowych do dostawców branżowych
  • Wykonanie przedmiarów robót
  • Weryfikacja ofert dostawców
  • Analiza techniczna i ekonomiczna zastosowanych rozwiązań
  • Wycena robót branży elektrycznej
  • Przygotowywanie ofert i materiałów ofertowych
  • Utrzymywanie kontaktu z Klientem odnośnie prowadzonych tematów

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie elektryczne lub wyższe (elektryczne lub inne kierunki techniczne np, budownictwo, automatyka, elektronika, telekomunikacja)
  • Sprawne poruszanie się w Pakiecie MS Office, narzędziach Google
  • Znajomość branży elektrycznej - mile widziane
  • Prawo jazdy kat. B - mile widziane

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia - ustalane na spotkaniu
  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji (udział w szkoleniach, webinariach)
  • Narzędzia do pracy: laptop, telefon
  • Dodatkowe benefity:
  • Karta Multisport
  • Program emerytalny PPE, gdzie składki opłaca pracodawca
  • Program poleceń pracowniczych (dodatkowy bonus pieniężny)
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • Zniżki na produkty z naszej oferty
  • Elastyczny czas pracy
  • Pikniki rodzinne, wydarzenia i imprezy firmowe

Zapisano