GRUPA ELTRON to firma z wieloletnim doświadczeniem, która specjalizuje się w czterech sektorach: HANDEL, BUDOWNICTWO, PROJEKT i SERWIS. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi obejmujące sprzedaż produktów i urządzeń elektrycznych, projektowanie, doradztwo oraz wykonawstwo elektryczne. Nasza misja to dostarczanie rozwiązań elektrotechnicznych najwyższej jakości.

W naszej codziennej pracy kierujemy się trzema głównymi wartościami:

  • Ciągłe doskonalenie: Dążymy do nieustannego rozwoju i podnoszenia jakości naszych usług. Nasz zespół jest gotowy na wyzwania i zmiany, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.
  • Wytrwałość: Jesteśmy zdeterminowani, aby osiągnąć nasze cele. Pracujemy z zaangażowaniem i oddaniem, niezależnie od trudności.
  • Szacunek wobec ludzi: Relacje z naszymi klientami, pracownikami i partnerami są dla nas kluczowe. Działamy z szacunkiem, uczciwością i otwartością.

Centra Elektryczne to miejsce, w którym oferujemy produkty różnych kategorii branży elektrycznej zapewniając nieprzeciętną jakość i ogromną dostępność. Na miejscu poza kompleksową obsługą Klienta, można też napić się pysznej kawy i porozmawiać o dobrych praktykach oraz nowinkach w branży elektrycznej!

Czego się możesz u nas spodziewać?

Do naszego Zespołu poszukujemy kandydatów z duszą handlową, chcących poznać naszą branżę, którzy w ramach rozwoju będą profesjonalistami na stanowisku:

Specjalista ds. techniczno - handlowych

Jeśli myślisz o karierze w Grupie ELTRON, to jesteśmy miejscem dla Ciebie!

Miejsce pracy:  Białystok, Sokółka, Łapy, Wysokie Mazowieckie, Bielsk Podlaski

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w handlu na podobnym stanowisku
  • Otwartość i życzliwość w relacjach z Klientem
  • Dobra organizacja swojego planu pracy
  • Chęć poznania branży
  • Zaangażowanie i chęci do współpracy – w Zespole siła!
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Znajomość branży elektrycznej

Twój zakres obowiązków:

  • Osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych i posprzedażowych
  • Bezpośrednia obsługa Klientów gwarantująca wysoką jakość i profesjonalizm!
  • Efektywne zarządzanie swoim obszarem sprzedaży
  • Pozyskiwanie i budowanie długotrwałych relacji z Klientem
  • Opracowywanie ofert handlowych
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełen etat)
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia - ustalane na spotkaniu
  • Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji (szkolenia, webinary)
  • Narzędzia do pracy: komputer, telefon, samochód
  • Możliwość objęcia ubezpieczeniem na życie oraz prywatną opieką członków rodziny!
  • Dodatkowe benefity:
  • Karta Multisport
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • Program emerytalny PPE, gdzie składki opłaca pracodawca
  • Program poleceń pracowniczych (dodatkowy bonus pieniężny)
  • Zniżki pracownicze w Centrach Elektrycznych
  • Pikniki rodzinne, wydarzenia i imprezy firmowe

Zapisano