Technolog

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie technologii nowych produktów
  • Tworzenie, wprowadzanie i opisywanie technologii
  • Archiwizacja dokumentacji technologicznej
  • Wykonywanie kalkulacji kosztów procesu
  • Modyfikacja i optymalizacja procesów
  • Wsparcie działu produkcyjnego i działu konstrukcji

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość oprogramowania: pakiet MS Office
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe
  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • Zaangażowanie w wykonywanych zadaniach
  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 1-zmianowym
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • terminową wypłatę wynagrodzenia
  • przyjazną atmosferę pracy
  • atrakcyjny pakiet socjalny:
    o prywatna opieka medyczna
    o dofinansowanie do karty Multisport i zajęć sportowych
    o możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie
    o dofinansowanie dojazdów do pracy komunikacją miejską
    o świadczenia świąteczne
    o program rekomendacji pracowników
    o kawa / herbata / napoje

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?
Prześlij nam swoje zgłoszenie wraz z CV na adres: praca@medgal.com.pl z dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu uropejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zapisano