Data: 22.03.2024
Organizator: Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami PB wraz z Infinity Group
Kontakt: kariera@pb.edu.pl tel. 48 728 912 221
Cena wejścia: bezpłatne
Przejdź do kalendarza Zapisz w kalendarzu Zapisz w kalendarzu Google pokaż na mapie

Cześć,

z tej strony zespół Infinity Group! Jesteśmy białostocką firmą IT z pasją do innowacji, cyfrowej transformacji i dzielenia się wiedzą. Na rynku działamy od 2001 roku, wdrażając rozwiązania, które pomagają biznesom rozwijać się w sieci. Do grona naszych klientów należą takie marki, jak Netia, Domino’s Pizza, Bayer, Castorama czy Multikino. W tym miesiącu chcemy zaprosić Was na wyjątkowe wydarzenie, w ramach którego postawicie swoje – być może – pierwsze kroki jako front-end developerzy.

„Reaguj na jawie: Podstawy programowania w JavaScript i wprowadzenie do biblioteki React” to 6-godzinny warsztat, który odbędzie się 22 marca na Wydziale Informatyki PB w godzinach 8:00-14:00 w sali 29C. Poprowadzą go dwie zdolne programistki Infinity Group: Ada Kolosa i Ela Stepaniuk (poznacie je lepiej, czytając nasz ostatni wpis na blogu). Dziewczyny odkryją przed Wami tajniki JavaScript i React, prowadząc krok po kroku przez proces tworzenia aplikacji internetowej.

Dlaczego warto wziąć udział w naszym warsztacie?

• Jest całkowicie darmowy – obowiązują jedynie wcześniejsze zapisy, a liczba miejsc jest ograniczona.
  • Będziecie uczyć się od ekspertów-praktyków, którzy przekażą Wam konkretne wskazówki wynikające z realnego doświadczenia w branży.
  • Otrzymacie imienny certyfikat uczestnictwa, który w przyszłości możecie dołączyć do CV, starając się o pracę w IT.

Jako organizatorzy zapewnimy Wam coś na ząb oraz niezbędny do pracy sprzęt. Zachęcamy jednak do wzięcia własnego komputera – pozwoli to Wam samodzielne kontynuować pracę nad projektem po warsztacie.

Więcej informacji o warsztacie znajdziecie w naszych mediach społecznościowych: jesteśmy na Facebooku, Instagramie i LinkedInie. Pytania możecie kierować do nas w prywatnych wiadomościach.

Zapisy na warsztat poprzez formularz poniżej. Liczba miejsc ograniczona!

Niestety, lista zapisów jest już zamknięta ;/